מתלים למקרן – מהן האופציות?

מתלים-למקרן---מהן-האופציות
מתלים-למקרן--2

קניתם מקרן לביתכם או למשרד ואתם לא יודעים היכן כדאי למקם אותו. הרבה פעמים אנשים רוכשים מקרנים לפני שהם חושבים על המיקום האידיאלי שלו – לכן לפני הרכישה האולטימטיבית עליכם לבחור את המקום בו תרצו לצפות במקרן בצורה נוחה ויעילה.

אם אתם בעלי עסק ורכשתם את המקרן על מנת לשדר מצגות, תכניות עסקיות ואלמנטים נוספים, עליכם למקם אותם בחדר ישיבות, שם לרוב אתם תכנסו את כל האורחים ותקרינו להם על המסך את מה שתרצו. בשביל למקם בצורה יעילה ובטיחותית את המקרן עליכם לרכוש מתלה איכותי ומקצועי, אחד שיחזיק לכם את המקרן בצורה חזקה ויציבה.
בהרבה מקומות מעדיפים לאלתר ולתלות את המקרן בצורה מסוימת שתחזיק מעמד סביר או פשוט מניחים אותו על שולחן באופן זמני. אך לרוב כל האלתורים יגרמו לכם לנזק בלתי הפיך ותאלצו לרכוש מקרן חדש. לא חבל?

בשביל לחסוך בהוצאת כספים מיותרים עליכם לברר על מתלה למקרן שמתאים במיוחד לצרכים שלכם. קיימים מגוון מתלים ומתקנים שונים המתאימים לשלל אפשרויות: מתקן למקרן, מתקן אוניברסלי, צמוד תקרה, מתקן טלסקופי, מתקן עם מעבר כבלים סמוי, מתקן חשמלי / מעלית למקרן, כלוב למקרן, מגוון אביזר עגינה ועוד.
שימו לב, ישנם מתקנים רבים ועליכם לחשוב עם עצמכם איזה יהיה הטוב ביותר עבורכם.


אם אתם מעוניינים להתקין את המקרן במקום מסוים ושלא יראו את הכבלים או את המתקן, קיימת אפשרות למעבר כבלים סמוי שמאפשר לכם חיבור חשמלי למקרן תוך העברת כבלים סמויים אל המקרן. זוהי האופציה המקובלת ואחת הסיבות המרכזיות היא שהאופציה הזו לא הורסת את המראה העיצובי של חדר הישיבות. 


אחרי שביררתם על המתקן המושלם עבור המקרן שלכם, כל שנשאר לכם זה לבצע התקנה נכונה, בטוחה, מקצועית ושמחזיקה לאורך זמן. צפייה מהנה!! 🙂 

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter